Інтерактивний контент – H5P. Діалогові картки.

Вже три роки поспіль надійним супутником навчання в Славутинці є інформаційно-освітній портал MOODLEMOODLE (Modular Object Oriented Dictance Learning Environment) – це система управління навчальним контентом (LCMS – Learning Content Management Systems). За допомогою цієї системи можна створювати електронні навчальні курси і проводити як аудиторне (очне) навчання, так і навчання на відстані (заочне/дистанційне).

Нещодавно арсенал платформи поповнився цікавим інструментом – H5P. Це новий безкоштовний засіб створення, обміну й повторного використання інтерактивного мультимедійного навчального контенту в форматі HTML5 для всіх типів пристроїв: комп’ютерів, планшетів, смартфонів *

Пропонуємо вашій увазі зразок такого контенту  – діалогові картки (Dialog Cards). Картки можуть бути використані на допомогу учням для запам’ятовування слів, виразів чи речень. З одного боку картки розміщується підказка, з іншого повна відповідь.

 Діалогові картки використовуються також для подання математичних задач і формул, або для запам’ятовування фактів, історичних подій,  дат чи імен. 

* H5P. Create, share and reuse interactive HTML5 content in your browser. // [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://h5p.org/
Top