Декада іноземних мов

     З 13 по 24 лютого 2017 року в Кам’янець-Подільській спеціалізованій школі-інтернат І-ІІІ ступенів “Славутинка” проходила декада іноземних мов, у якій брали участь учні 1-11 класів. Як очікувалось, тиждень був насиченим і цікавим. Відкрив тиждень конкурс настінних газет на тему “Ukrainians all over the world”. Естафету продовжили вчителі-мовники серією відкритих уроків. Так  Калюк Т. А. провела відкритий урок у 2 класі “Питальні речення. Конструкція Do you like…?”. Урок розпочався з організації класу піснею “Good morning”, учні активно повторили граматичний матеріал у вигляді бесіди, закріплення матеріалу здійснилося під час виконання завдань на картках та у парах, виконували різноманітні вправи на розвиток мовленнєвих навичок.

     Синчук М. Г. провела урок-гру з англійської мови у 6 класі “The History of Saint Valentine’s Day. Учні складали діалоги, використовуючи нову лексику, розвивали навички читання та перекладу, відповідали на питання після прослуханого тексту, презентували свої повідомлення про святкування Дня святого Валентина, обговорювали питання “Що означає бути закоханим?”.

   На уроці німецької мови на тему “Das ist Berlin” (Країнознавство. Це – Берлін)  Братиця Г. Г.  разом з учнями здійснила знайомство з Берліном, під часякого у формі гри обговорювали визначні місця столиці Німеччини.

   Першокласники, вихованці Мисливої Ю.О., в актовому залі школи порадували присутніх в театралізованій сценці “The three little pigs”.

 

Top