До тижня права

   В рамках проведення Всеукраїнського тижня права та привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства питань забезпечення прав дітей як частини населення, яка є найбільш вразливою, 5 грудня 2016 року Кам’янець-Подільським міським центром зайнятості спільно з Центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, був проведений інформаційно-просвітницький захід для вихованців випускних класів спеціалізованої школи-інтернату «Славутинка».
   Розпочав захід провідний спеціаліст – юристконсульт ЦСССДМ В’ячеслав Галайбіда, з інформації про основні права дитини, які проголошує Конвенція ООН та чинні закони про працю. В свою чергу, провідний фахівець з профорієнтації центру зайнятості Леся Нечитайло, детально зупинилась на питаннях реалізації державою права на працю для молоді. Учні отримали практичні та корисні життєві поради як здійснювати пошук роботи, як працевлаштуватись та утриматись на новій роботі.
По закінченню заходу, 60 дітей прийняли участь у правовій вікторині «Чи знаєте Ви, що?» і продемонстрували знання своїх прав та обов’язків. Зустріч виявилась жвавою та інтелектуально насиченою, адже учні мали змогу спілкуватися з фахівцями служби зайнятості та ЦСССДМ.

(джерело)

Top