Учительська

 

                       

№ з/п    Прізвище, ім‘я, по          батькові              Посада      Категорія / звання  
 
         
1.

   

Андрухова Віра Петрівна учитель початкових класів спеціаліст  
2. Сиротюк Сніжана Вадимівна вихователь спеціаліст  
3. Борецька Наталя Олександрівна вихователь спеціаліст вищої категорії  
4. Боднар Алла Борисівна вчитель математики спеціаліст І категорії  
5. Боднар Юлія Станіславівна вчитель німецької мови, зарубіжної літератури спеціаліст  
6. Будзінська Олена Володимирівна практичний психолог спеціаліст вищої категорії, практичний психолог-методист  
7. Братиця Ганна Георгіївна учитель німецької мови спеціаліст вищої категорії  
8. Варик Наталія В’ячеславівна учитель  хімії спеціаліст вищої категорії, старший вчитель  
9. Власюк Вікторія Віталіївна учитель початкових класів спеціаліст  
10. Водолажська Альона Геннадіївна учитель англійської мови спеціаліст І категорії  
 11. Гавловська Тетяна Анатоліївна учитель німецької мови спеціаліст вищої категорії  
12.  Гаврищук Анастасія Олегівна  вихователь  спеціаліст ІІ категорії  
13. Гомілко Аліна Петрівна учитель інформатики та математики спеціаліст  
14. Гораш Тетяна Олександрівна учитель укр. мови та літ., худ. культури спеціаліст ІІ категорії  
15. Горяніна Олександра Гнатівна учитель укр. мови та літ., заруб. літ. спеціаліст вищої категорії  
16.   Громніцька Ірина        Антоніївна учитель початкових класів спеціаліст вищої категорії  
17.  Дачковська Юлія  Валентинівна вихователь спеціаліст  
18.   Діновська Катерина    Олексіївна учитель інформатики і фізики спеціаліст ІІ категорії  
19. Дуда Юлія Станіславівна вчитель біології,валеології спеціаліст  
20.  Дякова Інна Василівна учитель початкових класів спеціаліст вищої категорії, старший учитель  
 21. Дяченко Оксана Борисівна учитель української мови та літератури спеціаліст першої категорії  
22. Жезицький Віктор Йосипович вчитель історії,  кандидат історичних наук спеціаліст вищої категорії, учитель-методист  
23.  Загородня Наталія  Вікторівна вихователь спеціаліст вищої категорії, вихователь-методист  
24.  Заноза Лілія Анатоліївна вихователь спеціаліст вищої категорії, старший вихователь  
25.  Заноза Микола Петрович вихователь спеціаліст І категорії  
26. Ільчишина Олена Іванівна учитель-логопед спеціаліст II категорії  
27. Погорєлова Тетяна Анатоліївна учитель початкових класів спеціаліст ІІ категорії  
28.  Козлова Олена  Володимирівна директор, вчитель англійської мови та зарубіжної літератури спеціаліст вищої категорії, учитель-методист  
29.   КозловськаТетяна    Анатоліївна вихователь спеціаліст I категорії  
30.   Колесник Антоніна      Вікторівна вихователь спеціаліст II категорії  
31.   Копійчук Тетяна Іванівна  вихователь спеціаліст вищої категорії, вихователь-методист  
 32. Коротнюк Олена Олександрівна  вихователь  спеціаліст  
33.   Коротнюк Світлана    Володимирівна вихователь спеціаліст ІІ категорії  
34. Котик Анжела Іванівна соціальний педагог спеціаліст І категорії  
35. Кучерява Жанна Миколаївна учитель української мови і літератури спеціаліст вищої категорії, учитель-методист  
36. Ліпман Ольга Вікторівна учитель німецької мови спеціаліст вищої категорії, учитель-методист  
37. Крушановська Олена Володимирівна медична сестра з дієтичного харчування спеціаліст І категорія  
 38 Кушко Катерина Антонівна медична сестра  спеціаліст  
39. Лірук Володимир Петрович учитель фізичної культури спеціаліст вищої категорії, старший учитель  
40. Лопатинська Катерина Петрівна вихователь спеціаліст  
41. Микуляк Марина Іванівна вчитель німецької мови спеціаліст вищої категорії  
42. Мислива  Лілія Іванівна учитель початкових класів спеціаліст вищої категорії  
43. Мельник Юлія Олегівна вихователь спеціаліст  
44. Мисливий Олег Віталійович учитель історії, географії спеціаліст вищої категорії, старший вчитель  
45. Михальчук Людмила Іванівна вихователь спеціаліст вищої категорії  
46. Мостішко Катерина Анатоліївна вихователь спеціаліст ІІ категорії  
47. Нестерак Наталія Миколаївна вихователь спеціаліст  
48.  Островська Олена Вікторівна  заступник директора з НВР, учитель англ. мови  спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист  
49. Пасімішина Світлана Миколаївна учитель англійської мови спеціаліст вищої категорії  
50. Поліщук Любов Феодосіївна учитель математики та економіки спеціаліст І категорії  
51. Репінецька Марина Володимирівна педагог-організатор спеціаліст І категорії  
52. Ружицька Олена Петрівна вихователь спеціаліст І категорії  
53. Сафронюк Тетяна Миколаївна бібліотекар І категорії спеціаліст І категорії  
54. Семенова Наталія Іванівна заступник директора з НВР, вчитель історії спеціаліст вищої категорії, старший вчитель  
55.   Синчук Маргарита  Григорівна учитель німецької та англійської мов, заруб літ. спеціаліст вищої категорії, старший учитель  
56. Семенов Роман Миколайович учитель економіки спеціаліст  
57. Серветнік Алла Антонівна вихователь спеціаліст  
58. Смицька Яніна Василівна учитель початкових класів спеціаліст  
 59 Смотров Андрій Валерійович інженер-електронік спеціаліст  
60.   Сорочан Олеся    Олександрівна вихователь спеціаліст  
61.   Станіславська Оксана    Анатоліївна учитель мистецтва, трудового навчання та технологій спеціаліст ІІ категорії  
 62. Студьона Анастасія Петрівна вихователь спеціаліст  
63.   Толкан Тетяна Борисівна учитель трудового навчання спеціаліст ІІ категорії  
64.   Уляніцький Юрій    Володимирович учитель фізики, інформатики спеціаліст вищої категорії, старший учитель  
 65 Філіпчук Марина Русланівна  вихователь  спеціаліст  
66.  Щегельська Вікторія    Олексіївна  учитель англійської       мови  спеціаліст І категорії  
67.  Ярощук Тетяна Миколаївна  вихователь  спеціаліст вищої категорії  
68.   Ярова Ганна Олегівна учитель інформатики спеціаліст  
69.  Ясніцька Тетяна Валеріївна  учитель трудового навчання та технологій  спеціаліст