Учительська

 

                           Кам’янець-Подільська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів

                                                   “Славутинка” Хмельницької обласної ради

№ з/п    Прізвище, ім‘я, по          батькові              Посада      Категорія / звання  
 
 
1.

   

Андрухова Віра Петрівна учитель початкових класів спеціаліст  
2. Богерчук Сніжана Вадимівна вихователь спеціаліст  
3. Борецька Наталя Олександрівна вихователь спеціаліст вищої категорії  
4. Боднар Алла Борисівна вчитель математики спеціаліст І категорії  
5. Боднар Юлія Станіславівна вчитель німецької мови, зарубіжної літератури спеціаліст  
6. Будзінська Олена Володимирівна практичний психолог спеціаліст вищої категорії  
7. Братиця Ганна Георгіївна учитель німецької мови спеціаліст вищої категорії  
8. Варик Наталія В’ячеславівна учитель біології та хімії спеціаліст вищої категорії, старший вчитель  
9. Власюк Вікторія Віталіївна вихователь спеціаліст  
10. Водолажська Альона Геннадіївна учитель англійської мови спеціаліст І категорії  
11.  Гаврищук Анастасія Олегівна  вихователь  спеціаліст ІІ категорії  
12. Гомілко Аліна Петрівна Вихователь спеціаліст  
13. Гораш Тетяна Олександрівна учитель укр. мови та літ., худ. культури спеціаліст  
14. Горяніна Олександра Гнатівна учитель укр. мови та літ., заруб. літ. спеціаліст вищої категорії  
15.   Громніцька Ірина        Антоніївна учитель початкових класів спеціаліст І категорії  
16.  Дачківська Юлія  Валентинівна вихователь спеціаліст  
17.   Діновська Катерина    Олексіївна учитель інформатики і фізики спеціаліст  
18. Дуда Юлія Станіславівна вчитель біології,валеології спеціаліст  
19.  Дякова Інна Василівна учитель початкових класів спеціаліст вищої категорії, старший учитель  
20. Жезицький Віктор Йосипович вчитель історії,  кандидат історичних наук спеціаліст вищої категорії, учитель-методист  
21.  Загородня Наталія  Вікторівна вихователь спеціаліст вищої категорії, вихователь-методист  
22.  Заноза Лілія Анатоліївна вихователь спеціаліст вищої категорії, старший вихователь  
23.  Заноза Микола Петрович вихователь спеціаліст вищої категорії  
24. Ільчишина Олена Іванівна учитель-логопед спеціаліст II категорії  
25. Калюк Тетяна Анатоліївна учитель початкових класів спеціаліст  
26.  Козлова Олена  Володимирівна директор, вчитель англійської мови та зарубіжної літератури спеціаліст вищої категорії, старший учитель  
27.   КозловськаТетяна    Анатоліївна вихователь спеціаліст I категорії  
28.   Колесник Антоніна      Вікторівна вихователь спеціаліст II категорії  
29.   Копійчук Тетяна Іванівна учитель математики, вихователь спеціаліст вищої категорії, старший учитель  
30.   Коротнюк Світлана    Володимирівна вихователь спеціаліст  
31. Котик Анжела Іванівна соціальний педагог спеціаліст ІІ категорії  
32. Кучерява Жанна Миколаївна учитель української мови і літератури спеціаліст вищої категорії, учитель-методист  
33 Ліпман Ольга Вікторівна вчитель німецької мови спеціаліст вищої категорії, учитель-методист  
34. Крушановська Олена Володимирівна медична сестра з дієтичного харчування спеціаліст І категорія  
35. Лірук Володимир Петрович учитель фізичної культури спеціаліст І категорії  
36. Лопатинська Катерина Петрівна вихователь спеціаліст  
37. Мельник Ярослав Володимирович вихователь спеціаліст ІІ категорії  
38. Мислива  Лілія Іванівна учитель початкових класів спеціаліст І категорії  
39. Мислива Юлія Олегівна учитель англ. мови спеціаліст  
40. Мисливий Олег Віталійович учитель історії, географії спеціаліст вищої категорії  
41. Михальчук Людмила Іванівна вихователь спеціаліст вищої категорії  
42. Мостішко Катерина Анатоліївна учитель англійської мови спеціаліст  
43. Нестерак Наталія Миколаївна вихователь спеціаліст  
44. Осадча Ганна Ігорівна вчитель мистецтва, технічної творчості спеціаліст  
45.. Островська Олена Вікторівна заступник директора з НВР, вчитель англ. мови спеціаліст вищої категорії  
46. Поліщук Любов Феодосіївна учитель математики та економіки спеціаліст ІІ категорії  
47. Парасюк Марія Василівна медична сестра спеціаліст І категорії  
48. Ружицька Олена Петрівна вихователь спеціаліст ІІ категорії  
49. Сафронюк Тетяна Миколаївна бібліотекар І категорії спеціаліст І категорії  
50. Семенова Наталія Іванівна заступник директора з НВР, вчитель історії спеціаліст вищої категорії, старший вчитель  
51.   Синчук Маргарита  Григорівна учитель німецької та англійської мов, заруб літ. спеціаліст І категорії  
52 Семенов Роман Миколайович вчитель економіки спеціаліст  
53 Серветнік Алла Антонівна вихователь спеціаліст  
54.   Сорочан Олеся    Олександрівна вихователь, вчитель нім. мови спеціаліст  
55.   Станіславська Оксана    Анатоліївна учитель мистецтва, трудового навчання та технологій спеціаліст ІІ категорії  
56.   Толкан Тетяна Борисівна учитель трудового навчання спеціаліст ІІ категорії  
57.   Уляніцький Юрій    Володимирович учитель фізики, інформатики спеціаліст вищої категорії  
58. Цісар Тетяна Іванівна вчитель української мови та літератури спеціаліст вищої категорії, учитель-методист  
59. Чайка Ілля Олександрович педагог-організатор спеціаліст  
60.   Щегельська Вікторія    Олексіївна учитель англійської       мови спеціаліст І категорії  
61. ЯрощукТетяна Миколаївна вихователь спеціаліст вищої категорії  
62.   Ярова Ганна Олегівна учитель інформатики спеціаліст  
63. Ясніцька Тетяна Валеріївна учитель трудового навчання та технологій, вихователь спеціаліст  

 

 

Блог учителя фізики та інформатики Уляніцького Юрія Володимировича

b001

 

 

 

 

 

Блог вчителя початкових класів Дякової Інни Василівни

b002

 

 

 

 

 

 

 

Блог вчителя початкових класів Калюк Тетяни

b003